Історія

Усе почалося з двох данських інвесторів, які приїхали в Україну на початку 2000х для роботи в сфері рослинництва. Їхнє бажання створити власний бізнес перетворилося на ТОВ «Дан-Фарм Україна». Після успішної розбудови ТОВ «Дан – Фарм Україна», данські інвестори вирішили розширювати виробництво за межі Київщини.

2014
Заснування компанії

На Полісся ТОВ «Дан – Фарм Україна» разом з данськими інвесторами прийшли у 2014 році.
Після детального вивчення інфраструктури Коростенщини, територіальних угідь та виробничих можливостей вибір зупинили на селі Грозине, де придбали тваринницьку ферму з потенціалом на 24000 поголів’я. Одразу почали активну розбудову та реконструкцію: закуповували новітнє обладнання, ремонтували сараї, оновлювали застарілі комунікації, приводили до ладу територію, встановлювали нові мережі тощо.

2017
Завезення перших свинок

Завдяки злагодженій роботі команди на початку 2017 в реконструйовані свинарники завезли перших свинок з репродуктора ТОВ «Дан-Фарм Україна»

2018
Активний розвиток

Паралельно активно розвивалась рослинницька галузь ТОВ «ДФУ Агро» – у Коростенському, Малинському районах було взято в оренду близько 2500 га для обробітку і вирощування власних культур для виготовлення комбікорму для тварин. Станом на 2018 рік загальна площа орендованих земель становить 3500 га. Також було придбано господарські приміщення поряд з фермами, де розміщується просторий тракторний парк, склади.