Структура

Нашими засновниками є компанія з Королівства Данія «AgroEastA/S» та компанія зі 100% данськими інвестиціями ТОВ «Дан Фарм Україна».  Кожен з співвласників ТОВ «Дан-Фарм Україна» та «AgroEast A/S» є досвідченим бізнесменом та фермером, що сприяє розвиткунашого підприємства.

Міноритарним співвласником є IFU – Данський державний інвестиційний фонд. З 1967 року IFU надає консультаційні послуги та ризикові капітали данським бізнесам у країнах і на ринках, що розвиваються. Станом на сьогодні фонд веде 800 проектів у 88 країнах та має $2 млрд. власних інвестицій. Пропонує своїм клієнтам ринкові умови фінансування, статутний капітал і кредити. А в своїй діяльності IFU робить акцент на розвиток країни і корпоративну соціальну відповідальність.

Також ми маємо партнерські відносини з Північною екологічною фінансовою корпорацією (NEFCO) – міжнародною фінансовою організацією, створеною в 1990 урядами Скандинавських країн в 1990. Діяльність НЕФКО сфокусована на створенні інноваційних фінансових інструментів, що покращують стан навколишнього середовища і протидіють зміні клімату. Фінансування, що надається НЕФКО, спрямоване на впровадження найкращих технологічних та бізнесових рішень із Скандинавії.