Соціальна відповідальність

Компанія ТОВ «ДФУ Агро» гармонійно співіснує та взаємодіє із громадою. Ми відповідально ставимося до продукції, яку пропонуємо, до своїх працівників, партнерів і клієнтів, з якими співпрацюємо.Ми регулярно надаємо благодійну фінансову та матеріальну допомогу громадам сіл Грозине, Сингаї, Ходаки, які знаходяться поряд з підприємством. А також сільрадам та селам Коростенського і Малинського району: Головки, Слобідка, Йосипівка, Чоповичі, де обробляємо землю.
Підтримуємо також громадські організації міста Коростень.

Пріоритет у працевлаштуванні надається жителям сіл, що розташовані поруч із нашим тваринницьким комплексом. Тим самим «ДФУ Агро» підтримує місцевих жителів та бюджет регіону.При працевлаштуванні враховуємо навички й бажання працівників, аби вибрати для кожного відповідну посаду, обов’язки та напрямок підвищення кваліфікації.
Також регулярно доставляємо м’ясо для харчування у школи й дитячі садки,  сільрадам для проведення днів села та інших традиційних свят.
І, звичайно, маємо власні свята та влаштовуємо дві великі вечірки щороку. Ми дбаємо про те, аби всі наші працівники розуміли цінність своєї щоденної праці.
ТОВ «ДФУ Агро» — це частина громади. А соціальна відповідальність — важлива частина щоденної роботи підприємства.

Останні заходи
Дбаємо про громаду
16.05.2018
В січні 2017 року ТОВ "ДФУ Агро" подарувало першокласникам грозинскьої гімназії телевізор для перегляду освітніх фільмів, а також виділило кошти на нові ...
Біг об’єднує !:)
27.04.2018
  У неділю 22.04.2018 працівники Дан-Фарм Україна та дочірньої компанії ДФУ Агро ТОВ прийняли участь у пів марафоні NOVA POSHTA KYIV HALF MARATHON ...