Свинарство

ЯКІСНІ ПОКАЗНИКИ

  • Ми використовуємо виключно данську технологію у відгодівлі свиней, яку постійно контролюють спеціалісти з Данії.
  • На відгодівлю постачаються свинки три породного гібриду, у якому по 25% материнських порід ландрас і йоркшир і 50% батьківської породи дюрок. Основні переваги таких гібридів — це
    вищий уміст і краща якість м’яса.
  • Не використовуємо стимулятори росту й антибіотики.

КІЛЬКІСНІ ПОКАЗНИКИ

На свинокомплексі в с. Грозине одночасно утримують близько 20 000 свиней на відгодівлі
Після повного завершення реконструкції ферма буде реалізовувати близько 100 тисяч товарних свиней на рік. 
Основа для нашої кормової бази —це кукурудза, ячмінь, соняшник та пшениця, вирощені на власних полях. Додатково використовуються премікси переважно данського виробництва.

 

 

ДАНСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ УТРИМАННЯ СВИНЕЙ

Тепла підлога, вентиляція, автоматизовані системи мікроклімату й гноєвидалення, впроваджені за стандартами Данії, — це лише невелика частина переваг нашої ферми.Будівництво й виробництво на свинокомплексах є максимально екологічно безпечними. Ферму регулярно перевіряють данські ветеринари й фахівці з біологічної безпеки.
Ми дотримуємось законодавчих вимог Данії та ЄС в питаннях добробуту тварин та обмежень щодо лікарських препаратів. Крім цього, ми постійно порівнюємо наші результати з виробниками з Данії та ЄС.
«ДФУ Агро» дотримується найвищих стандартів біологічної безпеки Данії та України. Вхід до приміщень з тваринами можливий виключно через прийняття душу та повну зміну одягу. Будь-який транспорт, що в’їжджає на територію ферми ретельно дезінфікується.
Окрім того, компанія самостійно вирощує зерно для виготовлення власних кормів, а наші фахівці вираховують усі пропорції та норми в раціонах тварин. Ми щомісяця тестуємо корми на наявність токсинів, рівень протеїнів та мінералів. Пшеницю і ячмінь купуємо в найближчих місцевих фермерів; соєве борошно та цукрові гранули — у національних виробників; а рибне борошно, спеціальну сою та харчові мінерали привозимо з-за кордону.Ми забезпечуємо найбільшу користь і якість для тварин.